[Преопакован] Bella Café 1550W 19bar 1.4L Пакова кафеварка черен
-
294,90 € (576,77 лв.)Въвеждаща цена: 439,90 € (860,37 лв.) -32%
- Ограничено количество - поръчай сега! Ограничено количество - поръчай сега!
- Време за доставка: 4 - 5 работни дни
- 14 дни за връщане
-
Състояние - много добро: върнат с минимални следи от износване
Основна информация
Пълно разгръщане на аромата у дома: Термоблоковата система загрява машината бързо до оптималната температура на варене, а 20-барното помпено налягане и мощност 1 550 W извличат всички аромати от кафената гуща – за еспресо с плътна крема, каквото познавате от кафенето.
Копринена млечна пяна без усилие: Парната дюза разпенва студеното мляко до фина микропяна – основа за капучино, лате макиато и флат уайт с качество на баристата, директно у дома.
Гъвкавост при избора на кафе: Вградената конусна кофомелачка с капацитет 200 g и 10 степени на смилане смила пресни зърна по желание. Машината работи също толкова добре с готово смляно кафе или ESE-дискове.
Варете две чаши едновременно: Klarstein Bella Café Espresso позволява едновременно варене на до 2 чаши, а вграденият манометър показва в реално време дали налягането е в оптималния диапазон – за неизменно добри резултати.
Чашата остава топла до последната глътка: Плочката за затопляне на чаши в горната част поддържа еспресо чашите предварително загрети – така кафето не изстива при наливане и запазва пълния си вкус до края.
Описание на продукта
Всяка сутрин заслужава истинско еспресо – плътно, ароматно, с гъст слой крема. С Klarstein Bella Café Espresso тази чаша кафе Ви очаква вкъщи, без опашки и без доплащане. Помпено налягане 20 bar и мощност 1 550 W осигуряват резултат, достоен за баристата – дали ще изберете еспресо, капучино или лате макиато.
20-барът помпен натиск извлича всички етерични масла и аромати от кафената гуща до последната капка. Резултатът е пълнотелесно еспресо с крема, каквато обикновено се получава само на барплота. Парната дюза превръща студеното мляко в копринена микропяна – основата за перфектен капучино, лате макиато или флат уайт.
Сваемият резервоар за вода от 1,4 литра се изважда и почиства без инструменти. Клапанът за освобождаване на налягане изпуска остатъчното налягане в системата преди отваряне на държача на филтъра. Плочката за затопляне на чаши в горната част поддържа чашите за еспресо на правилната температура на сервиране.
Klarstein Bella Café Espresso е съвместим с ESE-дискове и смляно кафе – пълна гъвкавост при избора на кафе. Подходящ е еднакво добре за дома, офиса или заведението. Инвестицията се изплаща бързо в сравнение с ежедневното кафе извън дома.
Поръчайте Klarstein Bella Café Espresso днес и се насладете на кафе от баристата – директно от Вашата кухня.
Качества
- Помпено налягане: 20 bar
- Мощност: 1 550 W
- Резервоар за вода: 1,4 литра (сваем)
- Материал на корпуса: неръждаема стомана и пластмаса
- Вградено манометърно устройство
- Кофомелачка: вградена конусна кофомелачка с 10 степени на смилане и регулируемо количество кафе
- Капацитет на кофомелачката: 200 g
- Захранване: 220–240 V~ | 50/60 Hz
- Термоблокова отоплителна система за бързо загряване и прецизна регулация на температурата
- Вграден манометър за контрол на оптималното налягане при варене
- Едновременно варене на до 2 чаши
- Парна дюза за разпенване на мляко: кремообразен капучино и лате макиато с качество на баристата
- Сваем разпенвач на мляко и капкоуловителна табла за лесно почистване
- Плочка за затопляне на чаши в горната част за оптимална температура на сервиране
- Клапан за освобождаване на налягане преди отваряне на държача на филтъра
- Съвместимост с ESE-дискове и смляно кафе
- Конструкция от неръждаема стомана: хигиенична и издръжлива
- Подходящ за: дом, офис, заведение
Размери и технически подробности
- Размери: прибл. 32,2 x 38 x 34,5 см (Ш x В x Д)
- Дължина на кабела: приблизително 1 м
- Тегло: приблизително 7,5 кг
Какво ще бъде доставено
- 1 x лост за кафе
- 1 x портафилтър
- 2 x приставка сито
- 1 × мерителна лъжичка
- 1 x приставка за кафе на зърна
- 1 x тампер
- Инструкции за работа на няколко езика
Условия за доставка
Време за доставка: 2 - 3 работни дни
Към този продукт все още няма ревюта.
Vše v pořádku, akorát je teba si nacvičit mletí.
What can I say other than this was a fantastic purchase, bought this for my Partner who's a professional barista, makes a perfect coffee 100% recommended buy
Eine Sterne minus wegen mangelhafte!!! Gebrauchsanweisung. Man muss selbst herausfinden anhand Erfarung Mahlanstellungen und Geschmack.
Super Expresso und schön viel Druck und einfach aufzubauen
alles besten, hier stimmt alles
Tolles Gerät. Funktioniert einwandfrei.
Geweldig apparaat. Eenvoudig installeren en in gebruik. Lekkete koffie.Aanrader.
It surprise us, it's better then we expected. Very happy
Nachdem ich mehrmals die Einstellung ( Mahlwerk und Menge) verändert und angepasst habe, bin ich sehr zufrieden, der Espresso ist für meinen Geschmack perfekt!!Die Ausgüsse für den Espresso sind zu weit auseinander, so dass bei einer schmalen Espressotasse eine Seite daneben entleert. Es gibt auch keine anderen via Internet zu kaufen. Empfehlung: ab Werk enger zusammen herstellen.Aber die Maschine selbst sieht nicht nur gut aus, sondern macht auch einen sehr guten Espresso!!!
Excellent produit , de plus, très esthétique visuellement.
Parfait. Une belle machine qui fait un excellent café. Je l'utilise depuis plusieurs semaines et j'en suis extrêmement satisfait.
Parfait. Une belle machine qui fait un excellent café. Je l’utilise depuis plusieurs semaines et j’en suis extrêmement satisfait.
Vom Aussehen her top, aber ist noch nicht in Betrieb
Sono molto contenta per questa macchina, fa' un caffè proprio come al bar.
Sono molto contenta per questa macchina, fa’ un caffè proprio come al bar.
Buenos días , yo quiero hacer una. Reclamación. respecto a esta cafetera. La verdad es que me ha gustado mucho. Estoy muy contenta con ella pero mi desilusión es sobre el dispensador para hacer el café. Ya que tengo muy poco tiempo de haberla comprado. Llevo unos tres meses con ella y la verdad está oxidado, así que creo que me deberían de dar otro, porque éste está muy mal
sehr schnelle Lieferung, tolle Espressomaschine in schönem Design, macht wunderbaren Espresso, alles Bestens
Had this now a good couple of months and can not fault this product. Just like being at a coffee shop and love the retro look
Tökéletes mint megjelenésben mint működésbe . Maximálisan ajánlom .
Se volete un prodotto che non sporca ..questo articolo non fa per voi...ma la qualità e la semplicità di un caffè del bar ed un cappuccino eccellente scegliete pure questo prodotto..io l ho fatto.
Nach anfänglichen Neu-Nutzer-Problemen (ich hatte bis Dato "nur" eine Kapsel-Maschine) habe ich mich un eingefuchst und mit der Maschine angefreundet.Das hat mich in der 1.Woche einige ungenießbar Cremas gekostet, die im Ausguss gelandet sind. Mit der Espresso Zubereitung hatte ich keine Probleme.Die Einstellung für die das Mahlwerk musste ich auch erst herausfinden. Was aber schnell gelang.Bei der Reinigung der Mühle, muss man die restlichen Bohnen einmal so durchmahlen und aufheben für einen doppelten Esspresso. Den ich für meinen Crema, auf den ich am Morgen nicht verzichten will, eh' benötige.Mein Fazit zur Maschine: ich war von der Optik begeistert und nun auch von Handhabung und den Resultaten der Espresso's und Cremas.Wobei ich KEIN Kaffee-Experte bin. Mir muss das Resultat einfach nur schmecken ️ und das tut es!
Nach anfänglichen Neu-Nutzer-Problemen (ich hatte bis Dato "nur" eine Kapsel-Maschine) habe ich mich un eingefuchst und mit der Maschine angefreundet. Das hat mich in der 1.Woche einige ungenießbar Cremas gekostet, die im Ausguss gelandet sind. Mit der Espresso Zubereitung hatte ich keine Probleme. Die Einstellung für die das Mahlwerk musste ich auch erst herausfinden. Was aber schnell gelang. Bei der Reinigung der Mühle, muss man die restlichen Bohnen einmal so durchmahlen und aufheben für einen doppelten Esspresso. Den ich für meinen Crema, auf den ich am Morgen nicht verzichten will, eh’ benötige. Mein Fazit zur Maschine: ich war von der Optik begeistert und nun auch von Handhabung und den Resultaten der Espresso’s und Cremas. Wobei ich KEIN Kaffee-Experte bin. Mir muss das Resultat einfach nur schmecken ️ und das tut es!
Je mets 1 étoile pour son coté sympa, n'a jamais fonctionné correctement, et au bout de 3 mois kaput totalement. je suis si déçue, et si triste car je la voulais elle me plaisait vraiment beaucoup. ça fait 279 euros à la poubelle.. et j'ai mal à mon coeur.
No hace un ruido excesivo, lo normal. Creíamos que teníamos un problema con el molinillo, lo comente con el vendedor y obtuve respuesta inmediata y grata. Luego lo solucionamos nosotros ya que no era defecto de la maquina, no girábamos lo suficiente el deposito del café y de forma correcta. ( Nos daba miedo forzar y estropear la maquina). El resultado del café y espumador muy bueno. Manejo muy intuitivo. Por decir algo recomendaría al fabricante... el mango, cacillo que tuviera también una sola salida, para no tener que ajustar tamaño taza de café a las dos salidas del café. Para café expreso es algo grande para una taza.
No hace un ruido excesivo, lo normal. Creíamos que teníamos un problema con el molinillo, lo comente con el vendedor y obtuve respuesta inmediata y grata. Luego lo solucionamos nosotros ya que no era defecto de la maquina, no girábamos lo suficiente el deposito del café y de forma correcta. ( Nos daba miedo forzar y estropear la maquina). El resultado del café y espumador muy bueno. Manejo muy intuitivo. Por decir algo recomendaría al fabricante... el mango, cacillo que tuviera también una sola salida, para no tener que ajustar tamaño taza de café a las dos salidas del café. Para café expreso es algo grande para una taza.
Einfache Handhabung,sehr gute Produktqualität.Preisleistungsverhältnis gut.
Machine à café très solide et belle. Prépare un très bon café ! Recommandé
Funciona perfecto, poco ruido y tamaño contenido. Hace un café excelente.Solo comentar que las instrucciones son un poco confusas. Supongo que se debe a la traducción al español, pero nada demasiado complicado.
Ich danke nach längerem hin und her mit dem Hersteller, hat Ihre Firma promt reagiert und mir das Geld zurückerstattet. Danke.
Die Kombi der Maschine ist super, die Funktionen ebenfalls. Hätte aber gedacht bei einem Retrolook das die außen Hülle nicht soviel Plastik hat, auf dem Bild sieht diese viel Dunkelroter aus. Sonst nach den Anfängen gut zu bedienen, geht allein in einen Standby Modus was total toll ist. Ich bin sehr zufrieden , macht es aber bitte hochwertiger von der Haptik das hat nicht soviel mit Retro zu tun.
Retour d'expérience sur cette machine KLARSTEIN .Après plusieurs essais de moutures pour faire un café à l'italienne, j'ai trouvé la bonne méthode pour un café moussu . Moudre le café très fin, remplir le porte filtre à raz et surtout ne pas le tasser !!Une excellente machine expresso que je recommande vivement, un peu bruyante au démarrage, il manque au porte filtre, un buseur verseur simple pour une tasse (le seul défaut). mais un design de première.....
Der Kaffee schmeck sehr gut, der Milchaufschäumer braucht etwas länger bis er aufgeheizt ist aber funktioniert dann sehr gut. Preis Leistung finde ich sehr gut