[Преопакован] Cleanton кофа за боклук
- Ограничено количество - поръчай сега! Ограничено количество - поръчай сега!
- Време за доставка: 8 - 10 работни дни
- 14 дни за връщане
-
Състояние - много добро: върнат с минимални следи от износване
Основна информация
Стилен: предлага се с хромирано покритие или изцяло в черно
Лесен: изчистен контролен панел с бутон за отваряне / затваряне и индикатори
Отваряне: или напълно автоматично отваряне чрез сензор или ръчно с натискане на бутон
Ръчно поставяне: капакът може да се отваря и затваря ръчно
Затваряне: или напълно автоматично затваряне след 5 секунди, или ръчно чрез натискане на бутона
Описание на продукта
Чистота преди всичко: кошчето за отпадъци от Klarstein Cleanton държи целия боклук и го съхранява в неговия интериор без мирис.
Кошчето за отпадъци от Klarstein Cleanton, с 50-литровия си интериор, предлага удобна щипка за торби за боклук. Когато торбата е пълна, тя просто се изважда и се изхвърля лесно в подходящия контейнер. Кошчето за отпадъци може да се пълни напълно без контакт. Благодарение на сензора за движение, той се отваря напълно автоматично, когато доближите в рамките на 20 см от сензора. Изхвърлете отпадъците и след 5 секунди капакът ще се затвори автоматично. Ако е необходимо, капакът може да се отваря и затваря с натискане на бутон, например, ако искате да се отвори за дълго време. Лампичките на контролния панел показват състоянието на сензора и поставените батерии. Кошчето за отпадъци Cleanton също може да впечатли визуално, тъй като кошчето от неръждаема стомана и ABS пластмасовият капак са в стилен черен цвят.
Лесна чистота: кошчето за отпадъци Klarstein Cleanton със сензорния си отвор впечатлява с елегантния си дизайн.
Качества
- външен контейнер от неръждаема стомана
- капак, изработен от здрава ABS пластмаса
- мощност: 3 W
- капак със сензорен механизъм
- плътно запечатано вътрешно пространство, за да задържа миризми
- подходящ за кухня, апартамент, офис или градина
- лесно почистване
- живот на батерията: приблизително 3 месеца при 20 отвора на ден
- захранване: 4 х АА батерии (не са включени)
Размери и технически подробности
- размери: прибл. 32 x 80 x 30 см (Ш х В х Г)
- тегло (общо): прибл. 2,8 кг
Какво ще бъде доставено
- 1 х кош за боклук
- инструкции за употреба на немски (допълнителни езици: английски)
Условия за доставка
Към този продукт все още няма ревюта.
Le produit multimédia n'a pas pu être chargé. Acheté cet article en promo. Reçu bien en avance. En bon état, bien emballé. Communication du vendeur à chaque étape d’envoi, impeccable. À voir dans le temps. Mon ancienne a tenu 8 ans.
Me encanta ocupa poco espacio y más grande de lo esperado
Ich wusste leider nicht dass es ein Mülleimer mit Sensor gibt, sonst wäre der er schon längst bei mir eingezogen, im nu war unser alter Mülleimer voll, dann die Tüte rausgezogen daneben gestellt und gewartet bis die richtig voll war und das hat mich einfach nur genervt, dieser Mülleimer ist weltklasse, kein anfassen mehr einfach nur reinschmeißen und rausziehen wenn die 60 Liter Tüte voll ist und ab in den Müll damit, die Batterien halten ewig lange, hatte den glaube im August bestellt und musste bis heute noch nicht einmal wechseln, beste Erfindung überhaupt
Pour remplacer notre vieille poubelle HS. Très bon produit, très silencieuse à l’ouverture et fermeture. Point négatif, un peu haute. Je n’ai pas fais gaffe aux dimensions, juste la taille des sacs.
Ich liebe diese Tonnen, allerdings habe ich sie schon zum 2.,Mal bestellt, denn nach zwei Jahren funktionierten die ersten Tonnen nicht mehr so gut. Das kann aber auch an Benutzung und Verschmutzung liegen. Da kann der Hersteller nichts für.
Sehr gute Kommunikation mit Klarstein. Schnelle Lieferung und einfacher Aufbau, deutsche Beschreibung. Rundum zufrieden.
Super feliz com o meu artigo
Großer, stabiler Eimer. Automatik funktioniert eineandfrei. Durch den Ring halten die Säcke gut
Ce produit est très pratique, lorsqu'on a des déchets dans les mains. Le couvercle s'ouvre automatiquement dès qu'on est devant le radar.
Erfüllt seinen Zweck. Was soll man noch dazu sagen.
Me encanto , llevaba tiempo indecisa y no me decidía pero ahora aque la tengo y llevo tiempo usándola cada día nos tiene más enaorados. A los niños hasta les divierte tirat algo a la basura. El otro día lo puse en mi terraza para una barbacoa y fue la novedad de la fiesta . Varios amigos me pidieron el enlace para copiarse jejeje
Ho già avuto una pattumiera simile. Mi piace l'eleganza della linea e l'uso di comuni batterie la rende ancora più affascinante. È molto leggera. La uso da poco e quindi non so come sarà nel tempo
Je me sert du produit en tant que poubelle d'intérieur
Ne ho comprati due a distanza di mesi uno dall’altro, tanto mi é piaciuto e soddisfatto l’oggetto . É bello esteticamente, ma non solo, é molto pratico e funzionale, in più non è ingombrante, li ho collocati in due angoli differenti del terrazzino, uno per la raccolta carta e l’altro per la plastica. Si può manovrare o manualmente oppure con i sensori per il sollevamento e la chiusura del coperchio. Eccezionale
Ich bin total begeistert von diesem Mülleimer. Der Sensor funktioniert tadellos. Ohne den Mülleimer zu berühren geht die Klappe automatisch auf, man muss nirgendwo anfassen und entsorgt seinen Müll. Er schließt sich automatisch und versiegelt sich mit einem kleinen Klick und Summgeräusch. Stylisch ist er auch. Ich würde ihn jederzeit wieder bestellen. Außen herum ist sogar eine Folie angebracht, die kaum sichtbar ist. Wir haben diese sogar drangelassen, es fällt gar nicht auf.
Très bien emballer, bonne qualité a voir dans le temps mais je suis très contente de mon achat, fonctionne très bien :)
Super poubelle . Très jolie style
Funciona muy bien y estéticamente queda genial. Muy cómodo
J'ai 73 ans,handicapé des mains ' mal voyant ,"par conséquent mon esprit est plus lent ; je ne parle et ne comprend pas les langues étrangères c'est la raison et la loi qui exige une notice en Français
Produit qui répond parfaitement à nos attentes Prix correct Livraison rapide et efficace
D'abord les poubelles plastiques de 50l s'affaissent après une quantité d'ordures du tiers. Puis depuis qu'il fait très chaud et que les mouches ont repris leurs habitudes, j'en ai vu une carrément rentrer dans la poubelle par un trou qui sert à l'ouverture manuelle ! Et là j'ai crié au scandale ! Il manque un filtre ou je ne sais quoi pour éviter ces incidents forts regrettables. Mon mari a bouché les 2 trous, pour l'été. D'autre part nous avons mis au fond un pot de fleurs retourné pour que les poubelles plastiques de 50l ne s'affaissent plus. C'est fort dommage tout ça.
Bellissimo contentissima ottimo prodotto complimenti ....